Консультація Вероніки Зубко з декорування

2 години професійних рекомендацій для покращення вашої оселі

Illustration

Часто для того, щоб виправити недоліки оселі, покращити її зовнішній вигляд і змінити відчуття від перебування в ній, достатньо лише проконсультуватися зі спеціалістом у сфері декорування.
Ми пропонуємо вам обговорити все, що турбує, зі співзасновницею Zubko Decor Веронікою Зубко та отримати її професійні рекомендації.
На онлайн-консультації ви зможете поділитися тим, що влаштовує та чого не вистачає у власному помешканні, описати, як би ви хотіли відчувати себе в тій чи іншій зоні, усвідомите вектор свого руху та будете готовими робити перші кроки одразу, як вийдете із zoom-конференції!

Результат: 

Ви отримаєте відповіді на свої питання та зрозумієте, куди рухатися для покращення оселі

Вартість і умови

  6 000 грн

  2 год

  zoom

  відеозапис

Консультації проводяться з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 12:00. Проте зауважте, що послуга надається мінімум через 2 дні після оплати, ці деталі узгоджуються додатково.

А якщо хвилюєтесь, що не встигнете записати всі рекомендації Вероніки або щось прослухаєте – не біда! Ми надамо вам запис консультації, щоб ви змогли повертатись до неї тоді, коли потрібно.

Illustration

Як отримати консультацію

1

Оплата

Заповніть заявку та оплатіть послугу на сайті карткою Visa / Master Card будь-якого банку світу.

2

Узгодження

Після оплати ми домовимося з вами про час консультації, а також попросимо надіслати фото зон, які ви хочете покращити, і ваші побажання щодо змін.

3

Консультація

В узгоджений час Вероніка Зубко відповість на всі ваші запитання та надасть професійні рекомендації. Після консультації ми надішлемо її відеозапис.

Illustration

Про Вероніку Зубко

  Найпопулярніша українська декораторка
  Понад 10 років досвіду у сфері оздоблення житлових і бізнес-просторів
  Співзасновниця Zubko Decor
  Авторка блогу про декор в Instagram з 27 000 підписників
  Авторка книги «Точка G твого дому», курсу «Інтерʼєрний стиліст і декоратор», путівника з покращення дому Кохата та інстаграм-журналу про мистецтво, дизайн і декор PreCulture
  Ідейна натхненниця руху #квітиякбазовапотреба